.

Brillant Home

BrillantHome, ev tekstili ürünleri satan zincir mağazalar markamızdır. Aynı zamanda BrillantHome mağazalarında satılan ev tekstili ürünlerinin markası da BrillantHome’dur. Satış ve pazarlaması BDM Mağazacılık tarafından yapılmaktadır.

BrillantHome markası 2006 yılının Mayıs ayında ortaya çıkmıştır. BrillantHome mağazalarında; perdeden nevresime, bornozdan kilime, pijamadan battaniyeye, kısaca ev tekstiline ait tüm ürünler satılmaktadır.

Tüm BrillantHome mağazaları tek tiptir. Yurtiçinde ve dışındaki mağazalar birbirlerinin kopyasıdırlar. Tüm Brillant Home mağazaları, BDM’nin belirlediği “Franchising Sistemi”ne göre açılmakta ve işletilmektedir. Franchising lisansı alan girişimciler, BDM ile yaptıkları Franchising Sözleşmesi’nce merkezi otoriteyi kabul etmektedirler. BrillantHome markasının bilinirliğini ve mağazaların cirolarını artırmak için BDM, yoğun reklâmlar, kampanyalar ve promosyonlar yapmaktadır ve bu faaliyetlerini artırarak devam ettirmeyi planlamaktadır.

BrillantHome mağazalarının ana hedef kitlesi 25 ile 45 yaş arasındaki bayanlardır. Evlenecek ve yeni evli çiftler ikinci önemli hedef kitledir.

TOP